http://azhmanmohajer.ir/images/logo/facebook.png http://azhmanmohajer.ir/images/linkedin.png  

مقالات

ویزای طولانی مدت بازدید خانواده یا همان سوپر ویزای کانادا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

این امکان را یه والدین مهاجر

Migrant parents میدهد تا بتوانند با دریافت ویزای ۱۰ ساله کانادا Canadian 10 Years Visa در این مدت به این کشور رفت و آمد و در آن زندگی کنند. اولین سفر میتواند بدون خروج از کانادا به مدت ۲ سال باشد ولی سفرهای بعدی نمیتوانند بیش از ۶ ماه پیوسته باشند. این ویزا با ویزای توریستی کانادا تفاوت دارد.

 براساس سرشماری های انجام شده در کانادا نزدیک به 300,000 ایرانی در این کشور زندگی می کنند. البته آمارهای رسمی این تعداد را کمتر اعلام کرده اند. جمعیت زیاد ایرانی ها در این کشور باعث شده تا والدین یا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها برای دیدن فرزندان و نوه های خود به این کشور مسافرت کنند. کشور کانادا نیز این امکان را برای این افراد فراهم کرده تا بتوانند ویزای موقتی بمنظور دیدار خانواده خود دریافت نمایند. این جمعیت همواره رو به رشد بوده و با تولد فرزندان ایرانیان مقیم کانادا و مهاجرت هرچه بیشتر ایرانیان به این کشور جمعیت ایرانیان کانادا نیز رو به افزایش می باشد.

در تاریخ 4 نوامبر 2011 اداره مهاجرت وقفه کوتاهی را در ویزاهای اسپانسری پدر و مادرها و پدربزرگ و مادربزرگ ها اعلام کرد و پس از آن وقفه، ویزای طولانی مدت دیدار فرزندان و نوه ها را معرفی کرد. این نوع ویزا اقامت طولانی مدت تری را برای افرادی که می خواهند فرزندان و نوه های خود را ببینند فراهم می کنند. این نوع ویزا تا 2 سال امکان ماندن در کانادا را برای دارندگان آن فراهم می کند.

گروه آژمان مهاجر با کارشناسان مجرب در زمینه ارائه انواع ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی کانادا ویزای دانشجویی کانادا اقامت کانادا سرمایه گذاری در کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای کانادا فوری ویزای کانادا تضمینی و پیکاپ ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

logomohajeryab3.png
موسسه مهاجرتی آژمان با برخورداری از وکلای مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد.
09385487229

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2022 آژمان مهاجر. All Rights Reserved.

Search