http://azhmanmohajer.ir/images/logo/facebook.png http://azhmanmohajer.ir/images/linkedin.png  

ویزای تحصیلی کانادا Canadian Student Visa

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مهاجرت دانشجویی به کشور کانادا Canada

نیاز به داشتن ویزای تحصیلی کشور کانادا Canada می باشد.متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیلی که قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا Canada را دارند باید قبل از اقدام جهت اخذ ویزای دانشجویی ، توسط designated learning institution پذیرفته شده (دریافت نامه پذیرش)باشند .

دریافت نامه پذیرش فقط از دانشگاهها و آموزشگاههای (Designated Learning Institution(DLI جهت اخذ مجوز تحصیلی مورد تایید می باشند و در صورتیکه دانشگاه انتخابی در لیست DLI نباشد ،متقاضی واجد شرایط دریافت مجوز تحصیلی (ویزای دانشجویی) نمی باشد .دوره های آموزش ابتدایی و متوسطه در کشور کانادا Canada designed بوده و همه مدارس در لیست DLI می باشند.

مجوز تحصیلی چیست ؟مجوز تحصیلی یک مجوز کتبی است که توسط افسر مربوطه برای متقاضیان تحصیل در کشور کانادا Canada صادر شده و به دانشجویان ویزای تحصیلی کشور کانادا Canada داده می شود. اعتبار مجوز تحصیل 90 روز بعد از اتمام دوره تحصیلی پایان می یابد و پس از آن ویزای تحصیلی دانشجو نیز منقضی می گردد.( محاسبه اتمام دوره تحصیلی بر مبنای اطلاعیه ایست که از طرف موسسه آموزشی و یا دانشگاه مربوطه برای شما صادر می گردد.)

متقاضیان همچنین باید مدارک مورد نیاز این برنامه مهاجرتی کشور کانادا Canada را جهت اخذ مجوز تحصیلی کشور کانادا Canada (ویزای دانشجویی کشور کانادا Canada)داشته باشند.

مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای اخذ مجوز تحصیلی (ویزای دانشجویی Student Visa ) Required Documents

متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیلی و ادامه تحصیل در کشور کانادا Canada باید مدارک زیر را جهت اخذ مجوز تحصیلی (ویزای دانشجویی)ارائه نمایند:

مدارک و مستندات پذیرش تحصیلی

مدارک هویت جزئیات بیشتر

مدارک پشتیبانی مالی

نامه درخواست و توضیحات

با توجه یه کشور محل اقامت و زندگی متقاضی ممکن است مدارک تکمیلی نیز مورد نیاز باشد.

مدارک تکمیلی مورد نیاز جهت متقاضیان از کشور ایران

اگر شما شهروند کشوری که در آن زندگی می کنید نمی باشید، ممکن است مجبور شوید مدرک وضعیت مهاجرت خود را در آن کشور اعلام نمایید.

مدارک پذیرش تحصیلی از موسسه آموزشی مورد نظر در کانادا : Academic Admission Documents

اگر شما قصد دارید در یکی از سطوح آموزشی در کشور کانادا Canada (از قبیل :مدرسه ، کالج، دانشگاه) یا سایر موسسات آموزشی کشور کانادا Canada شرکت کنید، آن مجموعه آموزشی باید نامه پذیرش تحصیلی را تکمیل و برای شما ارسال کند.

مدارک هویت و شناسایی معتبر : Identification documents

متقاضی باید پاسپورت معتبر برای خود و همراهش را ارائه نماید.

متقاضی مهاجرت دانشجویی باید اجازه برگشت به کشور مبدا را توسط این گذرنامه داشته باشد.

ارائه دو عدد عکس ا شرایط و سایز عکس پاسپورت جهت متقاضی و همراه و نوشتن اسم و تاریخ تولد هر شخص پست عکس ها

ویزای تحصیلی کانادا Canadian Student Visaمدارک پشتیبانی مالی : Financial Support Documents

متقاضی مهاجرت تحصیلی و اخذ ویزای دانشجویی کشور کانادا Canada باید ثابت نماید توانایی پشتیبانی مالی از خود و خانواده همراه خود را در طول مدتی که در کشور کانادا Canada می باشد را دارد.

متقاضی باید توانایی مالی خود را از طریق راههای زیر اثبات نماید:

ارائه مدارک و مستندات حساب متقاضی در بانک کشور کانادا Canada در صورتیکه وجه مورد نیاز به بانک کشور کانادا Canada منتقل شده است.

ارائه مدارک وام دانشجویی از یک موسسه مالی

ارائه صورت حساب بانکی چهار ماه گذشته متقاضی مهاجرت تحصیلی

ارائه چک بانکی قابل تبدیل ارزی

ارائه مدارک اثبات پرداخت هزینه تحصیل و اقامت متقاضی مهاجرت دانشجویی

ارائه نامه ای از موسسه یا شخصی که از شما پشتیبانی مالی می نماید در صورتیکه متقاضی برنامه مهاجرتی دارای بورس تحصیلی بوده و یا از طرف یک برنامه آموزشی در کشور کانادا Canada تامین مالی می گردد.نامه درخواست و توضیحات : Request letter and description

با توجه به منافع داشتن ویزای تحصیلی کشور کانادا Canada ممکن است دربرخی موارد متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا Canada تمایل به گرفتن مجوز تحصیلی داشته باشند حتی اگر نیاز به ادامه تحصیل نداشته باشید. بعنوان مثال درصورت داشتن مجوز تحصیل معتبر شما می توانید در دانشگاهی که تمام وقت تحصیل می نمایید بصورت نیمه وقت کار نمایید و یادر صورت تمایل به ادامه تحصیل در کشور کانادا Canada ویزای دانشجویی خود را تمدید نمایید.

پس از اتمام دوره تحصیلی در صورتیکه تمایل به ادامه تحصیل در برنامه ای دیگر داشته باشید و قبلا" این درخواست را انجام نداده اید باید از طریق دفتر ویزای خارج از کشور کانادا Canada برای این مجوز تحصیل اقدام نمایید.

در صورت درخواست مجوز تحصیل باید نامه درخواست خود را نیز به آن ضمیمه نمایید.این نامه افسر ویزا را از علت درخواست شما جهت تحصیل آگاه می نماید.بعنوان مثال اگر شما برای گذراندن یک دوره هشت هفته ای آموزش زبان انگلیسی در کشور کانادا Canada اقدام کرده اید می توانید در نامه درخواست تحصیل، علت آن را تمایل به تحصیل در یکی از دانشگاههای کشور کانادا Canada بعد از گذراندن دوره فوق عنوان نمایید.

 ویزای تحصیلی کانادا Canadian Student Visa

شرایط مورد نیاز جهت تحصیل در کشور کانادا Canada و اخذ ویزای دانشجویی Requirements for studying in the country

پذیرش متقاضی ویزای دانشجویی در یک موسسه آموزشی و یا دانشگاه designated learning institution در کشور کانادا Canada

اثبات تمکن مالی جهت هزینه تحصیل،هزینه زندگی و هزینه برگشت متقاضی و خانواده همراه خود از کشور کانادا Canada به کشور محل تولد

داشتن سلامتی کامل و انجام آزمایشات پزشکی در صورت نیاز

عدم ارتکاب جرم

قانع کردن افسر مهاجرت در خصوص ترک کشور کشور کانادا Canada و برگشت به کشور خود پس از اتمام دوره تحصیلی

گروه مهاجرتی آژمان با کارشناسان مجرب در زمینه ارائه انواع ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی کانادا ویزای دانشجویی کانادا اقامت کانادا سرمایه گذاری در کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای کانادا فوری ویزای کانادا تضمینی و پیکاپ ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

logomohajeryab3.png
موسسه مهاجرتی آژمان با برخورداری از وکلای مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد.
09385487229

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2023 آژمان مهاجر. All Rights Reserved.

Search