http://azhmanmohajer.ir/images/logo/facebook.png http://azhmanmohajer.ir/images/linkedin.png  

تمدید ویزا تحصیلی کانادا - تمدید مجوز تحصیلی کانادا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دانشجویان در کشور پیشرفته و زیبای

کانادا با پایان یافتن اعتبار مجوز تحصیلی خود دیگر امکان مجاز به سکونت و اقامت در کشور پهناور کانادا نمی باشند لذا جهت اقامت و سکونت به تمدید ویزای تحصیلی کانادا (مجوز تحصیلی) خود نمایند.

مدت زمان و تایم اعتبار ویزای دانشجویی کانادا چقدر می باشد؟ (مدت زمان اعتبار مجوز تحصیلی)

طول دوره تحصیلی بعلاوه نود روز

طول دوره پیش نیاز دوره تحصیلی بعلاوه نود روز (در صورتیکه بصورت مشروط در موسسه آموزشی خود پذیرفته شده باشند)

و یا در صورتیکه اعتبار پاسپورت قبل از اتمام دوره تحصیلی بپایان می رسد، سی روز کمتر از زمان پایان اعتبار پاسپورت

دانشجویانی که اعتبار ویزای تحصیلی آنها رو به پایان است باید سی روز قبل از اتمام اعتبار آن اقدام به تمدید ویزای تحصیلی(تمدید مجوز تحصیلی ) خود نمایند.همچنین باید یه این نکته نیز توجه داشت که دانشجو نمی تواند اعتبار ویزای تحصیلی خود را بیشتر از اعتبار گذرنامه خود تمدید نمایند.

در صورتیکه دانشجو کانادا تصمیم به مسافرت خارج از کانادا دارد و در طول مدت مسافرت اعتبار ویزا تحصیلی پایان می یابد ،می بایست قبل از مسافرت اقدام به تمدید ویزای تحصیلی نمایند.

در صورتیکه دانشجو کانادا تحصیلات خود را زودتر از موعد دوره تحصیلی به پایان برساند اعتبار ویزای تحصیلی ،نود روز پس از تکمیل تحصیل به پایان می رسد و دیگر مدت زمان باقی مانده مجوز تحصیلی اهمیتی ندارد.(از زمانیکه دانشجو ایمیل،نامه ، گواهی و یا دیپلمی مبنی بر تکمیل دوره تحصیلی از آموزشگاه دریافت نماید،فارغ التحصیل می باشد و نود روز از این تاریخ محاسبه می گردد)

در صورتیکه دانشجو موفق یه اتمام دوره تحصیلی خود در مدت زمانی که مجوز دانشجویی اعتبار دارد نمی گردد باید سی روز قبل از اتمام اعتبار اقدام به تمدید مجوز تحصیلی نماید.

تمدید ویزا تحصیلی کانادا - تمدید مجوز تحصیلی کانادا

یک سوال بسیار مهمی که پیش می آید ، در صورت پایان اعتبار مجوز تحصیلی در کشور کانادا چه کاری باید انجام دهیم ؟

اگر دانشجو در کانادا می باشد و اعتبار مجوز تحصیلی او (قبل از اینکه اقدام به درخواست تمدید ویزای تحصیلی (تمدید مجوز تحصیلی)، درخواست مجوز کار و با درخواست ویزا توریستی نماید) به پایان رسیده،در برخی موارد می تواند وضعیت اقامت خود را همچنان دانشجو نگه دارد .

برای این منظور می بایست حداکثر نود روز پس از اتمام اعتبار ویزا دانشجویی ،اقدام به درخواست تجدید نظر نماید. در این خصوص همچنین باید هزینه مربوطه (200دلار کانادا برای تجدید نظر و 150 دلار کانادا برای تمدید مجوز تحصیل ) پرداخت گردد.

همراه این درخواست دانشجو باید بصورت شفاف دلیل از دست دادن اعتبار محوز تحصیلی (ویزای دانشجویی)خود را توضیح دهد و در نهایت هیچ تضمینی در خصوص پذیرفتن آن وجود ندارد.

گروه مهاجرتی آژمان با کارشناسان مجرب در زمینه ارائه انواع ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی کانادا ویزای دانشجویی کانادا اقامت کانادا سرمایه گذاری در کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای کانادا فوری ویزای کانادا تضمینی و پیکاپ ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

logomohajeryab3.png
موسسه مهاجرتی آژمان با برخورداری از وکلای مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد.
09385487229

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2021 آژمان مهاجر. All Rights Reserved.

Search