http://azhmanmohajer.ir/images/logo/facebook.png http://azhmanmohajer.ir/images/linkedin.png  

اخبار

ایجاد 400 فرصت شغلی در تورنتو کانادا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پس از اعلام رسمی شرکت اوبر مبنی بر سرمایه گذاری

200 میلیون دلاری در رشد اکوسیستم تکنولوژی در تورنتو، این شرکت از مکان ساخت مرکز مهندسی عظیم خود پرده برداشت.  

این ساختمان 5 طبقه، نخستین مرکز مهندسی کانادایی واقع در 121 Bloor Street East، بیش از 200 کارمند را در خود جای داده و انتظار می رود طی سال های آتی بیش از 400 کارمند دیگر را نیز به لیست خود بیافزاید.

طبق اظهارات این شرکت، فرصت شغلی و انتقالی به تورنتو به مهندسان فعلی این شرکت نیز ارائه گشته که شامل بازگشت مهاجرین کانادایی و معرفی استعدادهایی از سایر نقاط جهان به این شهر می گردد.

این دفتر جدید در تورنتو، یازدهمین مرکز مهندسی اوبر در سطح جهانی به شمار رفته و اولین کانونی خواهد بود که پرچم و نماد درخشان این شرکت را در گوشه شمال غربی ساختمان مذکور در تورنتو به احتزاز در خواهد آورد.

دفتر اوبر مرکزی برای توسعه محصولات و خدمات شرکت توسط مهندسین شامل فروشگاه مواد غذایی اوبر، سلامت بازار اوبر، و ابزار Uber Fintech بوده، که البته تمرکز اصلی آن بر روی پلت‌فرم تحویل مواد غذایی می باشد، که نقش مهمی در توسعه کسب و کار مواد غذایی اوبر، ارائه محصولات و استراتژی go-to-market این شرکت ایفا می کند.

ناگفته نماند که دفتر مذکور شامل 468 میز، 60 اتاق کنفرانس، 13 کابین تلفن، 2 تراس بیرونی و یک کتابخانه می باشد.

گروه آژمان مهاجر با کارشناسان مجرب در زمینه ارائه انواع ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی کانادا ویزای دانشجویی کانادا اقامت کانادا سرمایه گذاری در کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای کانادا فوری ویزای کانادا تضمینی و پیکاپ ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

logomohajeryab3.png
موسسه مهاجرتی آژمان با برخورداری از وکلای مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد.
09385487229

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2023 آژمان مهاجر. All Rights Reserved.

Search