http://azhmanmohajer.ir/images/logo/facebook.png http://azhmanmohajer.ir/images/linkedin.png  

اخبار

معرفی 7 مسیر برتر دوچرخه سواری در تورنتو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تورنتو یکی از بهترین و زیباترین شهرهای کانادا می باشد

که همه ساله از سراسر جهان برای بازدید و گردش به این شهر توریستی و زیبا سفر می کنند . در این شهر قوانین و مقررات به خصوص برای احترام گذاشتن به دوچرخه سواران و جلوگیری از آلودگی هوا تعیین شده است. لذا امسال مسیرهای جدید برای دوچرخه سواران اضافه و ایجاد شده است به شرح زیر :

7. خیابان Beverley و St. George

خیابان Beverley و St. George به تقاطع منحصر به فردی ختم می شوند که اجازه می دهد دوچرخه سواران بدون محدودیت در خطوط دو چرخه سواری به سمت شمال یا جنوب در هر دو خیابان حرکت کنند. همچنین این مسیر به دوچرخه سواران این امکان را می دهد که از خیابان Dupont تا Theatre Scotiabank را رکاب بزنند و به بسیاری از بخش های مرکز تورنتو دسترسی پیدا کنند.

6. خیابان Sherbourne
با حرکت در سمت جنوب تورنتو به خیابان Sherbourne می رسید که یکی از طولانی ترین خطوط دوچرخه سواری این شهر محسوب می شود و دوچرخه سواران این انتخاب را دارند که از میان دیگر مسیرها از خطوطی مانند خیابان Wellesley، خیابان Gerrard و خیابان Shuter  عبور کنند.

5. خیابان Adelaide
اگر به سمت نقطه مرکزی Old Toronto حرکت کنید به خیابان Adelaide می رسید که یکی دیگر از مسیرهای دوچرخه سواری است که در داخل شهر وجود دارد که در آنجا بار ترافیکی حاکم است. علاوه بر این، خط دوچرخه ای Adelaide به خطوط Simcoe ،Richmond و Sherbourne متصل می شود و گزینه های انتخابی مختلفی در پیش روی دوچرخه سواران قرار می دهد تا از لحاظ امنیت زمانی و مکانی مطمئن شوند.

4. مسیر چند منظوره Bayview
مسیر چند منظوره دوچرخه سواری Bayview مسیر جایگزین جدید Lower Don است که موازی با خیابان Bayview می باشد. این مسیر با گاردریل از راه ترافیکی جدا شده است. این مسیر دو لاینی از جاده Pottery عبور کرده و به جاده Rosedale Valley می رسد. دوچرخه سواران شرق شهر تورنتو می توانند این مسیر را انتخاب کنند.

3. Kay Gardiner Beltline
ساکنان محله های Briar Hill  ،Upper Village ،Forest Hill و Kay Gardiner Beltline می توانند در امتداد خط راه آهن قدیم به سهولت دوچرخه سواری کنند. در این مسیر محدودیت های سرعت اعمال شده است تا دوچرخه سواران و عابران پیاده پیشروی یکسانی داشته باشند تا ایمنی مسیر حفظ شود. همچنین پل بازسازی شده در خیابان Yonge این امکان را می دهد تا عابران پیاده دید خوبی از قطارهای مترو در پایین داشته باشند.

2. مسیر Don Valley
Don Valley یکی دیگر از مسیرهای خوش منظره برای دوچرخه سواری است. موقعیت منطقه ای آن به گونه ای است که فرصتی برای جلوگیری از ترافیک شهری و تجربه سفری آرام و در دل طبیعت را برای شما به ارمغان می آورد. Don Valley دارای نقاط ورودی متعدد است و دوچرخه سواری آرام و پیوسته در کنار رود Don River حس خوشایندی حاصل می کند.

1. Waterfront Trail
این مسیر که در گذشته به نام Goodman Trail شناخته شده بود دارای سه بخش می باشد: Etobicoke در غرب، Scarborough در شرق و تورنتو که بخش مرکزی این مسیر را از طریق Harbourfront و در امتداد Queen's Quay تشکیل می دهد. این مسیر دوچرخه سواری جدید مسیر خوبی برای دوچرخه سوارانی است که قصد دارند به سمت مرکز شهر حرکت کنند اما نمی خواهند از خیابان های پر ترافیک تردد کنند بلکه در عوض تمایل دارند از هوای تازه و مناظر بکر لذت ببرند.

گروه آژمان مهاجر با کارشناسان مجرب در زمینه ارائه انواع ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی کانادا ویزای دانشجویی کانادا اقامت کانادا سرمایه گذاری در کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای کانادا فوری ویزای کانادا تضمینی و پیکاپ ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

logomohajeryab3.png
موسسه مهاجرتی آژمان با برخورداری از وکلای مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد.
09385487229

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2023 آژمان مهاجر. All Rights Reserved.

Search