http://azhmanmohajer.ir/images/logo/facebook.png http://azhmanmohajer.ir/images/linkedin.png  

اخبار

رشد سریع جمعیت تورنتو در میان شهرهای کانادا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

Frank Clayton و Eva Shi محققان مرکز تحقیقات

  Urban Research and Land Development از دانشگاه Ryerson دریافتند که تورنتو سریعترین رشد جمعیت را در میان شهرهای امریکا و کانادا دارد. این شهر تا پایان سال 2018 بیش از 77,000 نفر سکنه جدید اضافه کرده است که این آمار در مقایسه با Phoenix، آریزونا، افزایش سه برابری را نشان می دهد.

با رونق ساخت و ساز مسکن انتظار می رود قیمت مسکن کاهش یابد، اما از طرفی جمعیت نیز سیر صعودی به خود گرفته است.

همچنین شواهد نشان می دهد که برخی افراد به صورت مجردی و تنها در خانه ای ساکن هستند که این موضوع برای منزل دادن به نسل جوان کانادا می تواند تا حدودی نگران کننده باشد.

اما امروز رکود اقتصادی سبب حذف 200,000 فرصت شغلی در امریکای شمالی شده است و از آنجایی که نرخ سود وام های بانکی افزایش یافته موجب شده بساز و فروشان مسکن دیگر توان مالی ساخت و ساز را نداشته باشند. همچنین کاهش فروش خانه از دیگر عوامل دخیل در این رابطه می باشد.

یک راهکار برای این معضل خالی کردن خانه هایی با یک سکنه است. راهکار بعدی منطقه بندی کردن است به طوری که برای خرید کاندوهای جدید درصدهای زیر قیمت بازار در نظر گرفته شود. البته این طرح برای ساخت کاندو های بزرگ متمرکز شده است تا نیازهای مسکن تامین شود. تحقیقات نشان می دهد که نسل جوان کانادا مسکن های ارزان قیمت را ترجیح می دهند.

گروه مهاجرتی آژمان با کارشناسان مجرب در زمینه ارائه انواع ویزای توریستی کانادا ویزای تحصیلی کانادا ویزای دانشجویی کانادا اقامت کانادا سرمایه گذاری در کانادا ویزای مولتی کانادا ویزای کانادا فوری ویزای کانادا تضمینی و پیکاپ ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا در خدمت شما دوستان عزیز می باشد.

logomohajeryab3.png
موسسه مهاجرتی آژمان با برخورداری از وکلای مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد.
09385487229

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2023 آژمان مهاجر. All Rights Reserved.

Search